Nu bereikbaar 085-401 22 33

Nieuwe website = extra voordeel! Wegens succes verlengd t/m oktober: €100,- korting + gratis Honeywell Home T6 thermostaat bij aanschaf van een nieuwe cv-ketel.

Nieuws

Warmgarant getroffen door brand, dienstverlening snel hervat voor klanten

Sjors Stoffelsen
Door: Sjors Stoffelsen
21 mei 2026
Leestijd: 2 minuten

Gisteren heeft er een grote brand gewoed in het bedrijfsverzamelpand aan de Weesperstraat in Diemen, waar ook ons kantoor is gevestigd. De impact hiervan is uiteraard groot en de gebeurtenissen hebben ons allemaal diep geraakt. Gelukkig heeft iedereen het pand op tijd en veilig kunnen verlaten dankzij het snelle optreden van de hulpdiensten, BHV’ers en alle aanwezigen.
 
Ons kantoorpand heeft helaas zware schade opgelopen. Ondanks de schrik en het materiële verlies overheerst bij ons vooral de dankbaarheid dat iedereen veilig is. We willen de brandweer, politie, ambulancediensten en iedereen die direct heeft geholpen ontzettend bedanken voor hun snelle en professionele inzet.
 
Vanaf het eerste moment lag onze focus op de veiligheid van onze collega’s én direct daarna op het zo snel mogelijk weer kunnen helpen van onze klanten. Daarom hebben we direct alles in werking gesteld om onze dienstverlening te herstellen. Binnen twee uur waren onze systemen en communicatiekanalen weer operationeel en konden klanten weer bij ons terecht met vragen, storingen en serviceverzoeken. Wij zijn dan ook trots op de flexibiliteit van alle collega’s en leveranciers in deze. Hoewel we het nog niet helemaal beseffen is het vandaag eigenlijk alweer business as usual.
 
We willen iedereen bedanken voor het medeleven, het begrip en de betrokkenheid de afgelopen 24 uur. Voor vragen of ondersteuning zijn we gewoon bereikbaar via de gebruikelijke kanalen.

Over de auteur

Sjors Stoffelsen

Oprichter en directeur

In 2012 ben ik Warmgarant gestart vanuit de gedachte: hoe kunnen we de aanschaf van een cv-ketel zo eenvoudig, begrijpelijk en betaalbaar mogelijk maken? Inmiddels is daar ook de warmtepomp bijgekomen en werken we iedere dag nog hard aan hetzelfde doel: mensen helpen om eenvoudig de juiste keuze te maken voor hun woning.

De voorliefde voor techniek zit al generaties in de familie. Zo was mijn opa in de jaren ’60 als Utrechtse loodgieter betrokken bij het aansluiten van vele huizen op aardgas. Mooi om te zien hoe de wereld zich sindsdien heeft ontwikkeld en dat we vanuit Warmgarant nu bijdragen aan de volgende stap in de energietransitie.
Lees meer van Sjors Stoffelsen
Sjors Stoffelsen

Meer hulp en advies

Ga naar onze kennisbank